Wiatr i Woda 2018

Piękne jachty żaglowe, luksusowe łodzie motorowe, skutery wodne, pływające domy, kajaki, łodzie wędkarskie i mnóstwo nowoczesnego sprzętu i wyposażenia, które przydaje się podczas uprawiania wszystkich rodzajów sportów wodnych. To wszystko można zobaczyć już od czwartku 8 marca na 30. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, które rozpoczęły się w Warszawie. Do niedzieli, 11 marca, warszawskie Centrum EXPO XXI stało się Mekką dla pasjonatów wszelkiego rodzaju sportów wodnych i motorowodnych.

Zanim wybierzecie się zobaczyć to na własne oczy, już teraz obejrzyjcie fotogalerię z targów WIATR i WODA 2018.

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA są największą imprezą wystawienniczą branży i sympatyków żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa, windsurfingu oraz nurkowania w Polsce i jednym z większych wydarzeń na rynku europejskim. W tym roku, na jubileuszowej 30. edycji targów,  swoje produkty i oferty usług prezentuje blisko 450 wystawców. W stolicy pojawiło sto kilkadziesiąt jachtów i łodzi, w tym kilkanaście premier. Prócz najnowocześniejszych i najbardziej luksusowych jednostek, prezentowane są mniejsze katamarany, ślizgacze, skutery wodne takich firm jak Yamaha czy Sea Doo, deski surfingowe napędzane silnikami spalinowymi, flyboardy, kajaki, dmuchane pontony, drony lądujące na wodzie czy eksplorujące podwodne otchłanie, a także dziesiątki stacjonarnych oraz zaburtowych silników spalinowych i elektrycznych, spośród których da się coś wybrać do każdego rodzaju jednostki pływającej. Wśród wystawców pojawiły się również samochody dedykowane amatorom sportów wodnych, m.in. z logo takich marek, jak Toyota czy Land Rover. Na targach można znaleźć bogatą ofertę turystyczną – m.in. czartery, rejsy rekreacyjne, kursy i szkolenia żeglarskie i motorowodne w różnych regionach Polski, na Chorwacji czy w Grecji.

Targi WIATR i WODA to obok ekspozycji wystawców, także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących – wykłady, prelekcje, spotkania z mistrzami sportów wodnych, pokazy, doroczne podsumowania dokonań branży, spotkania sympatyków sportu i rekreacji na wodzie oraz atrakcje dla najmłodszych gości. Gośćmi targów są największe gwiazdy sportów wodnych: olimpijczycy, zawodnicy regatowi, podróżnicy i odkrywcy.

Targi organizują spółki YACHT EXPO i Murator EXPO, przy partnerskiej współpracy Magazynu Sportów Wodnych „Żagle”. Partnerem strategicznym Targów jest Gdynia – Żeglarska Stolica Polski, sponsorem – firma Henri Lloyd, w roli partnera wspierającego debiutuje firma Excellence in Education. Obecni są wystawcy z Chorwacji, Czech, Grecji, Holandii, Korei Południowej, Łotwy, Niemiec, Polski, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Zapraszamy do galerii zdjęć z targów WIATR i WODA 2018.