Factory

INFO

Ubieramy myśli w słowa. Informacje dziennikarskie, wywiady, reportaże czy artykuły sponsorowane to dla nas chleb powszedni. Jako dziennikarze i redaktorzy współpracujemy z prasą codzienną, branżowymi serwisami elektronicznymi, tygodnikami, miesięcznikami i kwartalnikami naukowymi. Piszemy wywiady i reportaże interwencyjne czy społeczne. Przygotowujemy relacje z targów, konferencji i spotkań branżowych. Na zlecenie tworzymy artykuły sponsorowane i promocyjne, teksty i materiały fotograficzne do folderów reklamowych czy na strony internetowe zleceniodawców.

Informujemy słowem i obrazem. Ilustrujemy ogólnopolskie czasopisma i albumy. Tworzymy fotoreportaże z wydarzeń kulturalnych, naukowych, biznesowych i okolicznościowych. Przygotowujemy materiały i relacje z konferencji, seminariów, targów i szkoleń dla portali internetowych. Organizujemy indywidualne i grupowe sesje zdjęciowe w studiu i plenerze. Fotografujemy przyrodę i portretujemy rzeczywistość. Przygotowujemy reporterskie materiały wideo, wywiady, dyskusje i rozmowy w studiu, nagrywamy oraz transmitujemy na żywo szkolenia, wystąpienia i konferencje.

FOTO

Zmieniamy perspektywę. Zdjęcia i filmy lotnicze z wykorzystaniem bezzałogowych statków latających (UAV), zwanych powszechnie dronami pozwalają pokazać tradycyjne obiekty w nowy, bardziej atrakcyjny sposób – z perspektywy nieosiągalnej w warunkach tradycyjnych i są doskonałą formą promocji m.in.:

  • hoteli, pensjonatów, restauracji i innych nieruchomości (promocyjne i marketingowe zdjęcia i filmy z lotu ptaka oraz fotografia klasyczna),
  • agencji i biur nieruchomości, deweloperów, właścicieli i zarządców nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych (na potrzeby prezentacji oferty nieruchomości, dokumentacji budowy, przeglądów technicznych),
  • biur podróży (do promocji multimedialnych ofert),
  • gmin, powiatów, regionów chcących zaprezentować walory turystyczne i gospodarcze lub przygotować dokumentację techniczną czy projektową (filmy i zdjęcia lotnicze podkreślające piękno okolicy i atrakcje turystyczne lub też przedstawiające zalety nieruchomości komercyjnych).

Latamy profesjonalnie, bezpiecznie i w pełni legalnie. Zgodnie z ustawą – Prawo lotnicze, operator bezzałogowego statku powietrznego (UAVO), wykorzystujący go do szeroko rozumianych celów komercyjnych (takich jak np. fotografia, filmy promocyjne i reklamowe z powietrza czy wszelkiego rodzaju monitoring obiektów z powietrza), musi posiadać świadectwo kwalifikacji. Nasi operatorzy mają potwierdzone egzaminem świadectwa kwalifikacji UAVO do wykonywania lotów z uprawnieniami wykonywania lotów w zasięgu wzroku VLOS.

Zatrzymujemy czas w obiektywie. Całość naszej oferty uzupełnia klasyczna, ale niestandardowa, fotografia studyjna i plenerowa. Nietuzinkowe kadry i ujęcia planowane i wykonywane z wykorzystaniem światła zastanego, błyskowego lub ciągłego, retuszowane graficznie i opracowane w procesie postproducji.

FACTORY

Wizualizujemy marzenia. Pomysły na wydanie czasopisma, książki, dodatku, albumu czy katalogu jesteśmy w stanie błyskawicznie urzeczywistnić i zmaterializować. Możemy współpracować zarówno kompleksowo przy tworzeniu treści, obrazu i formy publikacji, jak również skoncentrować się jedynie na wybranych elementach procesu wydawniczego, takich jak stworzenie artykułów promocyjnych, zdjęć lub filmów do wykorzystania w różnych projektach, adiustacja i korekta tekstów, opracowanie redakcyjne i merytoryczne lub wyłącznie skład, łamanie czy druk publikacji).

Współpracujemy ze studiami graficznymi, montażystami filmowymi i telewizyjnymi. Rozmawiamy i negocjujemy z drukarniami cyfrowymi i offsetowymi. Tworzymy layouty czasopism, modyfikujemy je koncepcyjnie, jesteśmy konsultantami graficznymi i artystycznymi weryfikującymi ich wdrażanie. Przygotowujemy kompleksowo i opracowujemy redakcyjnie czasopisma naukowe, branżowe i life-stylowe, książki, albumy, foldery, katalogi czy filmy i zdjęcia promocyjne na strony internetowe.